Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Відновити очну форму навчання для дітей в садочках та школах м.Дніпро

Пропонуємо відновити офф-лайн роботу шкіл та садочків в місті Дніпро.
Через відсутність очного навчального процесу, втрачається якість освіти наших дітей. Батьки, в свою чергу, повинні працювати, сплачувати податки та забезпечувати економіку держави. І не завжди в змозі постійно контролювати он-лайн навчання старших, або цілий день доглядати дітей молодшого віку.
З безпекової точки зору, об'єктивно, наше місто нічим зараз не відрізняється від Києва, Вінниці, Хмельницького чи Львова. Періодично в цих містах також є ворожі атаки, але освітні заклади там учні відвідують.
Розуміючи всі ризики і небезпеки сьогодення, діти до школи або садочка повинні йти тільки з письмової згоди батьків, які будуть повністю брати цю відповідальність на себе, і потім не висловлюватимуть претензій до влади або працівників освіти.
Хто ж вважає за краще залишатися вдома, і навчатися он-лайн, може це продовжити робити завдяки засобам телекомунікаційного зв'язку (не проблема вчителю чи вихователю увімкнути камеру з класу або групи).

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Відновити очну форму навчання для дітей в садочках та школах м. Дніпро" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За результатами розгляду виконуючий обов'язки Дніпровського міського голови повідомляє таке.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 № 711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні» обласними військовими адміністраціями разом із засновниками закладів освіти забезпечується організація навчального року залежно від безпекової ситуації в кожній окремій адміністративно-територіальній одиниці.
Згідно зі статтею 571 Закону України «Про освіту» держава гарантує в умовах воєнного стану організацію освітнього процесу в дистанційній формі або в будь-якій іншій формі, що є найбільш безпечною для його учасників. Забезпечення державних гарантій, створення безпечного освітнього середовища, організація здобуття освіти, освітнього процесу в умовах воєнного стану в межах своєї компетенції здійснюють органи виконавчої влади, органи військового командування, військові, військово-цивільні адміністрації та органи місцевого самоврядування, які приймають рішення, обов’язкові до виконання на відповідній території.
Відповідно до рішення міської ради від 17.08.2022 № 55/26 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти, підпорядкованих департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради», з метою збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу під час дії правового режиму воєнного стану в Україні у комунальних закладах загальної середньої освіти міської ради освітній процес із 01.09.2022 здійснюється за дистанційною формою навчання.
Відновлення освітнього процесу в звичайному режимі у закладах освіти під час дії правового режиму воєнного стану в Україні буде залежати від безпекової ситуації в регіоні.

Категорія

ОСВІТА

Станом на 27 вересня петицію підписали 1133 особи з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Овод Анатолій Миколайович

Дата створення:

2 березня 2023 р.