Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Зупинка забудови зеленої зони на вул.Маршала Малиновського (ж/м Сонячний)

!!! Допоможіть зупинити забудову зеленої зони!!!
На початку березня з'явилась інформація, що планується забудова зеленої зони між будинками 14, 20, 34 по вулиці Маршала Малиновського.
Це ЄДИНА ділянка, яка НЕ БУЛА СПАПЛЮЖЕНА торгівельними кіосками на районі. Мешканці багато років доглядали та озеленяли цей "оазис".
Було багато спроб "окупувати" дану зону, але людям вдавалось її захистити. І ось знов...
Після отримання інформації - небайдужі мешканці почали збирати підписи проти забудови, які разом зі зверненням були передані в міськраду. Але це не допомогло, бо вже 8 березня 2023 року з'явились перші робочі, які викопали багаторічні сосни (в них це називається - пересадили), щоб підготувати ділянку для закладання фундаменту під майбутні павільйони.
Звернення до поліції, на гарячи лінії державних установ результату не дають...
Невже, наразі, інтереси однієї "зацікавленої" людини в забудові можуть бути вище, аніж думка та бажання мешканців цілого району?
Віддайте свій голос за петицію. Поширите в соцмережах. Тільки разом ми зможемо зупинити свавілля!!!!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Зупинка забудови зеленої зони на вул. Маршала Малиновського (ж/м Сонячний)" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".
За дорученням міського голови розгляд проводився Головним архітектурно-планувальним управлінням департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради.
За інформацією вищезазначеного управління між міською радою та ТОВ «УНІКОМ» було укладено договір оренди землі від 03.01.2020 на земельну ділянку, розташовану по вул. Маршала Малиновського у районі буд. № 34, загальною площею 0,0272 га (кадастровий номер 1210100000:01:018:0002), для будівництва об’єкта торговельного призначення.
Зелена зона у районі будинків № № 14–34 по вул. Маршала Малиновського належить до Переліку земельних ділянок, які не підлягають забудові, затвердженого рішенням міської ради від 08.12.2004 № 41/22 (зі змінами).
Земельна ділянка по вул. Маршала Малиновського у районі буд. № 34, загальною площею 0,0272 га (кадастровий номер 1210100000:01:018:0002), розташована поза межами зазначеної зеленої зони.
Відповідно до ст. 26 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (далі – Закон) проєктування та будівництво об’єктів здійснюється власниками або користувачами земельних ділянок у такому порядку:
1) отримання замовником або проєктувальником вихідних даних;
2) розроблення проєктної документації та проведення у випадках, передбачених статтею 31 цього Закону, її експертизи;
3) затвердження проєктної документації;
3-1) отримання права на виконання підготовчих та будівельних робіт у випадках, визначених цим Законом;
4) виконання підготовчих та будівельних робіт;
4-1) державна реєстрація спеціального майнового права на об’єкт незавершеного будівництва та майбутній об’єкт нерухомості у випадках, визначених Законом;
4-2) проведення контрольного геодезичного знімання закінчених будівництвом об’єктів (крім об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1)) та здійснення їх технічної інвентаризації (крім об’єктів, перелік яких визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері будівництва, архітектури, містобудування);
5) прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів;
6) державна реєстрація права власності на закінчений будівництвом та прийнятий в експлуатацію у випадках, визначених цим Законом, об’єкт (його складову).
Головне архітектурно-планувальне управління департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради як уповноважений орган містобудування та архітектури у м. Дніпрі (ст. 29 Закону) надає замовнику вихідні дані на проєктування, а саме: містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єктів будівництва.
Згідно з даними інформаційної бази містобудівного кадастру замовнику – ТОВ «УНІКОМ» надано містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта «Нове будівництво магазину продовольчих та непродовольчих товарів по вул. Маршала Малиновського у районі буд. № 34 у м. Дніпрі» від 11.07.2022 № 15/29-67.
Згідно з даними Реєстру будівельної діяльності Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва наявні відомості щодо реєстрації повідомлення про початок виконання підготовчих робіт від 20.03.2023 ДП020230314558, а також повідомлення про початок виконання будівельних робіт від 08.05.2023 № ДП051230419983 щодо об’єкта будівництва «Нове будівництво магазину продовольчих та непродовольчих товарів по вул. Маршала Малиновського у районі буд. № 34 у м. Дніпрі», замовник – ТОВ «УНІКОМ».

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 13 червня петицію підписали 142 особи з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Бубликова Марія Олексіївна

Дата створення:

13 березня 2023 р.