Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Перейменувати проспект Гагаріна на проспект Корольова

Сьогодні вже 62-га річниця успіху інженерної думки Корольова Сергія Павловича по відправленню росіян у космос. З чим я вас і вітаю!

Але на честь академіка Сергія Павловича в місті Дніпро названо звичайну вулицю на околиці. А на честь того росіянина цілий проспект аж в самому центрі.

Тому пропоную перейменувати проспект Гагаріна на проспект Корольова

Слава Україні! Та українцям.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Перейменувати проспект Гагаріна на проспект Корольова" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За результатами розгляду виконуючий обов'язки Дніпровського міського голови повідомляє таке.

Присвоєння найменувань (перейменування) топонімам міста Дніпра відбувається в рамках законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про географічні назви» і «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».
Процедура, порядок та вимоги щодо присвоєння найменувань топонімам міста Дніпра (присвоєння найменувань новим та перейменування існуючих) визначені відповідним Положенням про присвоєння найменувань (перейменування) вулицям, провулкам, проспектам, площам, паркам, скверам, мостам та іншим об’єктам, розташованим на території міста Дніпро-петровська, затвердженим рішенням виконкому міської ради від 29.05.2012 № 547, зі змінами (далі – Положення).
Відповідно до Положення розгляд зазначених питань здійснюється міською комісією щодо присвоєння найменувань (перейменування) вулицям, провулкам, проспектам, площам, паркам, скверам, мостам та іншим об’єктам, розташованим на території міста Дніпра (далі – міська комісія). Як технічний орган для попереднього розгляду звернень та пропозицій при міській комісії працює робоча група. Протоколи міської комісії з результатами розгляду є підставою для підготовки відповідних проєктів рішень міської ради.
Відповідно до законів України «Про географічні назви» і «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» перейменування топонімів здійснюється з урахуванням думки більшості населення, яке проживає на території, де розташовані ці об’єкти.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 22 лютого петицію підписали 24 особи з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

НАЗАР'ЄВ ЛЮБОМУДР ІГОРОВИЧ

Дата створення:

12 квітня 2023 р.