Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Асфальтування прибудинкових територій м.Дніпро, вул. Національної Гвардії (колишня вул. Уральська)

Прошу місцеву владу звернути увагу на стан дороги при заїзді на вулицю Національної гвардії (буд. 9, 11, 13, 17) зі сторони вулиці буд. Робоча, 150. Прохід для пішоходів та проїзд на авто до прибудинкових територій стає з кожним днем неможливим. Неприйнятним для проживання людей також стає той факт, що близько до будинку №9 по вул. Національної Гвардії зростає сміттєзвалище, бо існує яма, в яку місцеві мешканці складають сміття, як побутове, так і будівельне, обрізки гілок з дерев, та інше. Доцільно було б зробити капітальне асфальтування цієї ділянки дороги та сміттєвої ями. Це не дуже велика ділянка, яка дуже просить уваги місцевої влади багато років і це зробило би нашу вулицю придатною до проїзду, нормального пересування для пішоходів.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Асфальтування прибудинкових територій м. Дніпро, вул. Національної Гвардії (колишня вул. Уральська)" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За результатами розгляду виконуючий обов'язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради повідомляє таке.

Ділянку за адресами: вул. Національної Гвардії, 9, 11, 13, 17 не включено до плану поточного ремонту автошляхів міста на 2023 рік. Питання буде розглянуто під час складання плану поточного ремонту автошляхів міста на 2024 рік відповідно до фінансування.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 21 лютого петицію підписали 31 особа з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

НАЙДА ГАННА ВАЛЕРІЇВНА

Дата створення:

3 травня 2023 р.