Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Асвальтування 200 метрів вулиця Заповідна, 103, м. Дніпро

Прошу місцеву владу звернути увагу на стан дороги при заїзді на вулицю Заповідна, з Криворізької траси до будинку № 101, 103, 105. В дощову погоду пройти до власних домівок просто не реально. Скорі допомоги не можуть вчасно доїхати. Покриття (асфальту) як такового немає. Ями глибиною до 50 см. Прохід для пішоходів та проїзд на авто до прибудинкових територій стає з кожним днем неможливим. Доцільно було б зробити капітальне асфальтування цієї ділянки дороги (орієнтовно 220 метрів). Це не дуже велика ділянка, яка дуже просить уваги місцевої влади багато років і це зробило би нашу вулицю придатною до проїзду, нормального пересування для пішоходів. Завчасно дякуємо.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Асвальтування 200 метрів вулиця Заповідна, 103, м. Дніпро" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За результатами розгляду виконуючий обов'язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради повідомляє таке.

Вулицю Заповідну не включено до плану поточного ремонту автошляхів міста на 2023 рік. Питання буде розглянуто під час складання плану поточного ремонту автошляхів міста на 2024 рік відповідно до фінансування.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 21 лютого петицію підписали 6 осіб з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Тур Євген Анатолійович

Дата створення:

13 травня 2023 р.