Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА БЛОГУСТРІЙ ТА ОЗЕЛЕНЕННЯ ТЕРИТОРІЇ

Підтримати проведення заходів по благоустрою вздовж вул.. Набережна Перемоги у районі будинків №130 і №134 м. Дніпро на територіях прилеглих до об’єктів  Громадської організації «Дніпровський спортивно-парусний ЯХТ-КЛУБ «СІЧ» та надання цій громадській організації дозволу на благоустрій й озеленення, виконання робіт по улаштуванню і заміні покриття пішохідних доріжок для прогулянок, висадження алей з рослин, декоративних дерев, кущів, за для улаштування місць загального користування для відпочинку й дозвілля молоді, мало мобільних груп населення, мешканців міста і тимчасово переміщених осіб, розвитку етнографічної  культури і  вітрильно-човенного спорту.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Про надання дозволу на благоустрій та озеленення території" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За результатами розгляду виконуючий обов'язки Дніпровського міського голови повідомляє таке.

Стосовно робіт із благоустрою території вздовж вул. Набережної Перемоги, в районі будинків № № 130, 134, повідомляємо, що погіршення існуючого стану та/або змінення об’єктів благоустрою міста регулюється Порядком здійснення заходів з контролю за утриманням у належному стані, збереженням, відновленням та упорядкуванням обʼєктів благоустрою міста Дніпра з урахуванням особливостей їх використання, затвердженим рішенням міської ради від 27.06.2012 № 26/25 (зі змінами) (далі – Порядок).
Відповідно до Порядку Комунальне підприємство «Управління контролю за благоустроєм міста» Дніпровської міської ради (далі – КП «Управління контролю за благоустроєм міста») є уповноваженим представником міської ради у правовідносинах, що виникають у зв’язку з тимчасовим погіршенням існуючого стану об’єктів благоустрою території міста та/або їх зміненням (пошкодженням, знищенням, переміщенням елементів благоустрою, їх частин) тощо.
Для оформлення контрольної картки та укладання договору тимчасового погіршення існуючого стану та/або змінення об’єктів благоустрою міста замовнику робіт необхідно звернутись до КП «Управління контролю за благоустроєм міста» (вул. Троїцька, 22 А, тел. +38 (056) 731 97 39, +38 (056) 731 97 35) з наданням погодженого головним архітектурно-планувальним управлінням департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради проєкту реконструкції об’єкта благоустрою.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 29 лютого петицію підписали 2 особи з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Фініченко Людмила Вікторівна

Дата створення:

4 липня 2023 р.