Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Проведення укладання асфальту по вул. Гагринської, вул. Архангельської, вул. Семіпалатинської, вул. Солончакової

Шановні представники місцевої влади!

Ми, жителі вказаних вище вулиць та всього району, висловлюємо свою тривогу щодо стану дорожнього покриття в нашому населеному пункті. Відсутність асфальтованого покриття створює затруднення для руху транспорту та пішоходів, а також призводить до погіршення зовнішнього вигляду району.

Ми вимагаємо:

Негайно розпочати процес узгодження: Приступіть до розгляду цього питання та проведіть всі необхідні консультації з зацікавленими сторонами.

Розробити та затвердити план дій: Визначте конкретний графік та етапи реалізації проекту.

Провести укладку асфальту: Вжити всіх необхідних заходів для якісного відновлення дорожнього покриття на зазначених вулицях.

Наш район заслуговує на безпечні та комфортні дороги. Це питання не може залишатися невирішеним. Ми віримо у вашу відповідальність та готовість вирішити цю проблему якнайшвидше. Ми сподіваємося на вашу негайну реакцію та конструктивну співпрацю.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Проведення укладання асфальту по вул. Гагринської, вул. Архангельської, вул. Семіпалатинської, вул. Солончакової" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За результатами розгляду виконуючий обов'язки Дніпровського міського голови повідомляє таке.

Вул. Василя Корнієнка, вул. Іркліївську, вул. Семипалатинську, вул. Солончакову не включено до плану поточного ремонту автошляхів міста на 2023 рік. Питання буде розглянуто під час складання переліку поточного ремонту автошляхів міста на 2024 рік відповідно до фінансування на благоустрій міста.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 25 лютого петицію підписали 5 осіб з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Владова Яна Леонідівна

Дата створення:

31 липня 2023 р.