Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 215 громад!

Встановлення світлофору на перехресті вулиці Привокзальній та площі Старомостовій

Цілодобово при з’їзді зі Старого моста на площу Старомостову у напрямку пр.Карла Маркса іде великий потік траспорту. А в поперечному напрямку рухається людський потік у напрямку вокзала та зупинок маршрутних таксі. На перехресті вул.Привокзальній (у напрямку пр.Карла Маркса) та площі Старомостовій встановлено нерегульований пішохідний перехід. Транспортним засобам переїхати це перехрестя важко із-за багаточисельності людей. Таким чином на перехресті створюється аварійна ситуація, яка заготрюється в часи "пік". Встановлення світлофору на перехресті вул.Привокзальній (у напрямку пр.Карла Маркса) та площі Старомостовій НЕОБХІДНО.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 24 жовтня петицію підписали 94 особи з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Столярова Світлана Павлівна

Дата створення:

5 травня 2016 р.