Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 204 громади!

Встановлення пішоходного світлофору на Мануйлівському проспекті біля будинку №8

Прохання встановити пішоходний світлофор у місці пішоходного переходу біля будинку №8 на проспекті Мануйлівській
Дана ділянка є аварійно небезпечною, пішоходи постійно наражаються на небезпеку. Транспортні засоби часто рухаються з повищенною швидкістю та не реагують на пішоходів. Регулярно трапляються ДТП. Наприклад, 25.03.2017 сталася дорожньо-транспортна пригода за участю декількох автівок прямо на пішоходному переході (посилання на ДТП в кінці петиції). Також варто зазначити великий транспортний потік, в робочі години це більше 800 автівок на годину (особливо цей потік збільшився під час ремонту Нового мосту).
Даним пішоходним переходом користуються практично всі мешканці навколишніх будинків (наприклад для того, щоб скористатится суспільним транспортом, що рухається в сторону центральної частини міста

Посилання на фото ДТП 25.03.2017 https://pp.userapi.com/c836526/v836526437/2b856/uZOsjDTlBzw.jpg

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 30 травня петицію підписали 51 особа з 1000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Щетінін Іван Олександрович

Дата створення:

25 березня 2017 р.