Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 209 громад!

Громадський транспорт

(Пілотний) проект щодо галузі громадського транспорту
Громадський транспорт міського та приміського сполучення

Новизна.
Новизною є відсутність загальних місць для сидіння окрім одного ( одне ) і більше місць, враховуючи місце сидіння для водія та місця для соціально-захищеної групи населення (кондуктор - якщо передбачено, для пасажирів з дітьми та інвалідів).

Переваги.
Завдяки відсутності загальних місць для сидіння, транспортний засіб має можливість збільшити кількість пасажирів на відповідний відсоток відсутності крісел для сидіння. Збільшення кількості перевезених осіб автоматично дозволить збільшити відсоток прибутку та задовольнить потреби пасажирів.

Вартість проїзду.
Завдяки збільшенню кількості перевезених осіб, вартість квитка для проїзду, на даному засобі перевезення пасажирів частково є нижчою від вартості квитка, що враховує можливість користуватись місцем для сидіння загального користування у громадському транспорті, за рахунок збільшення кількості перевезених пасажирів, що є конкуренто - спроможною частиною на ринку перевезень пасажирів громадського, міського та приміського транспорту, (маршрутне таксі, автобус, трамвай, тролейбус, електротранспорт, поїзди метро та їм подібні види громадсько - комунального та приватного транспорту).
Заощадження.
Відсутність загальних місць для сидіння дозволить виробнику транспортного засобу заощаджувати кошти на закупівлі та встановленні сидінь загального користування.

Зручність та комфорт.
Виробник першочергово залишає за собою право на розробку, виготовлення моделі поручнів для тримання, або скористатися відповідною розробкою від фізичної або юридичної особи з правом захисту інтелектуальної власності, щодо даної моделі поручню.

Курсування.
Даний вид громадського транспорту з відсутністю загальних місць, для сидіння може додатково й паралельно, а також окремим маршрутом здійснювати перевезення пасажирів, надаючи конкурентно - спроможне право користування громадським транспортом.

Інтервал. Екологія.
Зміниться частково, або цілком інтервал руху, в залежності від маршруту, що дозволить розвантажити (завдяки збільшення кількості перевезених пасажирів на один рейс) у часи пік дорожній рух, та зменшити викид вихлопних газів, покращуючи екологію місцевості.

Відзнаки.
Безпосередньо на відповідній частині даного виду громадського транспорту, має бути зазначено відсутність загальних місць (інформування) для сидіння, для орієнтованості пасажирів - логотип, ілюстрація.

Ілюстрація.
Інформування пасажирів , щодо даного виду транспорту для орієнтованості пасажирів виконується ілюстрацією слова, яке зображено та розташоване у відповідній частині транспортного засобу, що складається з восьми латинських літер (WELLBUSS) - де жовтим кольором на зеленому фоні даний напис зображено як творчий вид мистецтва у вигляді оригінального стилю його написання, та інформацією про автора ілюстрації.

Ілюстрація слова "WELLBUSS".


Захист прав споживачів.
Перевагою також виступає зменшення кількості пасажирів, які користуються звичайним громадським транспортом, який має відповідну кількість загальних місць для сидіння, які змушені їхати стоячи та додатково користуватись відповідними засобами (поручень), при цьому маючи можливість користуватись місцем для сидіння, сплативши відповідну вартість квитка у вартість якого входить така можливість, таким чином не кожен користувач має можливість їхати сидячи, користуючись на це правом.
Це дозволить збільшити можливість у користуванні звичайним громадським транспортом, який має загальну кількість місць для сидіння, їхати сидячи користуючись максимальною комфортністю, яка врахована у вартість квитка на проїзд на даному засобі громадського транспорту, що має відповідну кількість місць для сидіння загального користування.

Збільшення доходу.
Держава додатково стане отримувати податки (міський бюджет громади ),так як збільшиться додатково паралельний транспорт; додаткові робочі місця водія, обслуговуючого персоналу тощо.

Захист прав споживача.
Збільшується асортимент громадського транспорту, що розширює право споживача на ринку громадського транспорту, що виступає законно та конкурентно здатним і для захисту прав споживача (самостійне обрання пасажиром виду транспорту курсування).
Міжнародне застосування. Інтелектуальна власність.
Наведений вище вид громадського транспорту, що має відсутність загальних місць для сидіння (на підставі даного твору), може застосовуватись та використовуватись відповідно до конституційних та законодавчих норм, країни користувача, виробника.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 2 липня петицію підписали 22 особи з 1000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ЧЕРНИШОВ ПАВЛО СЕРГІЙОВИЧ

Дата створення:

29 травня 2018 р.