Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 229 громад!

Освітлення вулиці Казакова

Звертаємося у зв’язку того, що на частини вулиці Казакова (див. зображення) відсутнє вуличне освітлення. На темній вулиці дуже легко стати жертвою нападу злочинців з метою заволодіння особистими речами та інше.
Цією частиною дороги ходять люди, які мешкають на вулицях та у гуртожитках поряд, и вимушені повертатися додому темною вулицею (особливо у зимовий час).
Прохання розглянути питання якомога швидше.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 15 травня петицію підписали 126 осіб з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ПОСТОЛЬНІК СНІЖАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Дата створення:

7 листопада 2018 р.