Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 299 громад!

Дніпру – вулицю імені Степана Бандери!

Шановні депутати Дніпровської міської ради!

Закликаємо вас прийняти рішення про перейменування вулиці, названої на честь Отто Шмідта, на вулицю Степана Бандери (проект рішення додається)!
Як відомо, Отто Шмідт був тісно пов’язаний із тоталітарним комуністичним режимом. У той же час, топоніміка Дніпра – міста, яке у 2014-му році прийняло на себе роль центру супротиву на південному сході України, - на жаль, і досі не знаходить гідне місце для одного із лідерів українських національно-визвольних змагань XX століття.
І це при тому, що Степан Бандера уже давно офіційно вважається учасником боротьби за Незалежність України та разом з іншими героями ОУН-УПА вшановується і в президентських указах, і в законодавчих актах.
Символічним є те, що у перший день майбутнього року – 1 січня 2019-го – вся Україна буде широко відзначати 110-ту річницю від Дня народження Степана Бандери.
Також нагадаємо, що саме у Дніпрі діяло найбільш розгалужене на центрально-східній Україні бандерівське підпілля, яке вело боротьбу з нацистськими окупантами.

Додаток:
Про перейменування вулиці Шмідта на вулицю Степана Бандери
Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про географічні назви», на виконання Указу Президента України від 28.01.2010 № 75/2010 «Про вшанування учасників боротьби за незалежність України у XX столітті», визнаючи видатну роль Степана Андрійовича Бандери у боротьбі за незалежність України у ХХ столітті, з метою увічнення його пам’яті до 110-річного ювілею від Дня народження, на виконання електронної петиції від ____ № _____ міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Вулицю Шмідта у місті Дніпрі перейменувати на вулицю Степана Бандери.
2. Головному архітектурно-планувальному управлінню департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради внести необхідні зміни до містобудівного кадастру, геофондів та Адресного плану міста.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Санжару О.О. та голову постійної комісії міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Кривошеєва Є.В.


Міський голова Б. А. Філатов

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Робоча група розглянула електронні петиції згідно з чинним законодавством України.
За результатами засідання члени робочої групи рекомендували: підготувати проект розпорядження міського голови щодо проведення спільних громадських слухань жителів Чечелівського та Центрального районів міста Дніпра з питання перейменування вулиці Шмідта у вулицю Степана Бандери. Результати вищезазначених громадських слухань передати до міської комісії щодо присвоєння найменувань (перейменування) вулицям, провулкам, проспектам, площам, паркам, скверам, мостам та іншим об'єктам, розташованим на території міста Дніпра для підготовки відповідного проекту рішення. Цей проект рішення внести на розгляд сесії міської ради.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 1026 осіб з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дороленко Кирило Віталійович

Початок збору підписів:

18 грудня 2018 р.

Відповідь дана:

4 березня 2019 р.