Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 218 громад!

Відновлення підземного пішохідного переходу під Донецьким шосе.

У місті Дніпрі під Донецьким шосе, в районі зупинки трамваїв маршруту №18 та №19 "Проспект Миру" розташований підземний перехід, збудований близько 20 років тому. Перехід насьогодні є повністю не придатним для цільового використання.
Щоденно на зазначеній ділянці інтенсивний рух транспорту та великий потік пішоходів, які йдуть, як на зупинку трамваїв через Донецьке шосе, так і просто переходять дорогу саме у цьому місці.
У зв'язку з цим, виникає постійна загроза здоров'ю та життю мешканців району.
Просимо повністю відновити функціонування цього підземного переходу, забезпечити його якісним освітленням та огородженням дороги.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 17 січня петицію підписали 390 осіб з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ЦЕПКОВ ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата створення:

29 січня 2019 р.