Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 222 громади!

Вулиця ім. Кузьми Скрябіна

Нещодавно минула вже 4 річниця, як з нами не має Андрія Кузьменка. Любов до життя до України вирізняло його серед інших артистів нашої естради. Справжній патріот, який відіграв останій свій концерт та залишився назавжди у регіоні.

На жаль, Дніпропетровська область стала фатальною для виконавця. Саме тому, прошу розглянути можливість надати однієї з улиць міста нове ім'я - ім. Кузьми Скрябіна.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши за дорученням міського голови електронну петицію про присвоєння однієї з вулиць міста Дніпра найменування – «вулиця Кузьми Скрябіна», головне архітектурне-планувальне управління департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради повідомляє таке.
Вказану пропозицію було розглянуто робочою групою міської комісії щодо присвоєння найменувань (перейменування) вулицям, провулкам, проспектам, площам, паркам, скверам, мостам та іншим об’єктам, розташованим на території міста Дніпра. Витяг з протоколу засідання від 20.05.2019 № 2 додається.

Витяг з протоколу № 2

засідання робочої групи міської комісії щодо присвоєння найменувань (перейменування) вулицям, провулкам, проспектам, площам, паркам, скверам, мостам та інших об’єктам, розташованим на території міста Дніпрам. Дніпро 20.05.2019

Присутні :

- керівник робочої групи Старостін В. С.

- секретар робочої групи Гладка С. В.

Члени комісії : 1. Лазебник В. І.

2. Кочергін І. О.

3. Репан О. А.

У відповідності до порядку денного робочою групою розглянуто:

2. Відповідно до протоколу засідання робочої групи для опрацювання електронних петицій від 07.05.2019 № 8 питання присвоєння одній з вулиць міста найменування – «вул. Кузьми Скрябіна» (автор петиції – гр. Поляруш Є. В.).

Вирішили:

У зв’язку з існуванням на території міста Дніпра вулиці Скрябіна визнати зазначену пропозицію недоцільною.Керівник робочої групи (підпис) Старостін В. С.Секретар робочої групи (підпис) Гладка С. В.
Згідно з оригіналом

секретар робочої групи С. В. Гладка
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 1017 осіб з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ПОЛЯРУШ ЄВГЕН ВАЛЕРІЙОВИЧ

Початок збору підписів:

4 лютого 2019 р.

Відповідь дана:

8 травня 2019 р.