Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 210 громад!

Терміновий ремонт дорожнього покриття по вул.Мукаша Салакунова (Тополь-1)!!!!

Прошу виділити кошти і провести ремонт ділянки дороги по вул.Мукаша Салакунова .Ділянка дороги починаючи від Запорізького шосе до гаражного кооператива (близько 700м)знаходиться у критичному стані.Вона має зруйнований вигляд,великі та глибоки ями,що не можливо іздити на машинах,тротуар теж знаходиться у критичному стані,на деяких ділянках дороги він зовсім відсутній.Мешканцям цього району не можливо ходити по дорозі,бо це дуже небезпечно.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 9 липня петицію підписали 234 особи з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

РУДЕНКО ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА

Дата створення:

1 квітня 2019 р.