Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 222 громади!

Облаштування зупинок громадського транспорту у Придніпровську

На житловому масиві Придніпровськ відсутні облаштовані "кармани" для зупинок громадського транспорту. В деяких випадках такі зупинки знаходяться на короткій відстані від перехресть, що суперечить Правилам дорожнього руху України (наприклад вул. Роторна). Ця ситуація призводить до аварійності - постійно страждають пішоходи та водії автотранспорту. Ця ситуація вимагає негайного вирішення на рівні влади.
Чого ми вимагаємо - облаштувати "кармани" для маршрутного автотранспорту з обох боків на наступних зупинках: Училище, вул. Роторна, Будинок Побуду, Райвиконком, Міліція, Ласунка, Іста, База ОПС, Скала та інших зупинках, яким потрібні такі зміни. Облаштувати криті зупинки, зробити нанесення пішохідної розмітки та встановлення знаків, у випадку необхідності - встановлення або поновлення "лежачих поліцейських".

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 2 березня петицію підписали 126 осіб з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Малий Олександр Миколайович

Дата створення:

3 лютого 2019 р.