Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 460 громад!

Про проведення аудиту діяльності КП «Фермерське господарство «Тарком» Дрогобицької міської ради за період з 23 вересня 2021 року по 28 лютого 2023 року

Про прийняття Дрогобицькою міською радою рішення про проведення державного фінансового аудиту діяльності Комунального підприємства «Фермерське господарство «Тарком» Дрогобицької міської ради за період з 23 вересня 2021 року по 28 лютого 2023 року.

9 вересня 2021 року Дрогобицькою міською радою було прийняте рішення за №580 «Про створення Комунального підприємства «Фермерське господарство «Тарком» Дрогобицької міської ради», державна реєстрація якого проведена 23 вересня 2021 року.
Для ведення господарської діяльності Дрогобицькою міською радою сформовано статутний капітал підприємства у розмірі 1200000,00 грн., на поповнення якого 1000000,00 грн. надійшло від Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради.
Дрогобицькою міською радою підприємству передано у користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею понад 860 гектарів. Крім цього підприємству передано 4 земельні ділянки комерційного призначення загальною площею 410 кв.м., на які, через нездатність ефективного використання підприємством, ініційовано припинення землекористувального права.
З часу створення підприємством проведено 94 публічних закупівлі очікуваною вартістю 7558132,68 грн., з яких 587319,90 грн. витрачено на придбання великої рогатої худоби.
Таким чином, підприємству передано для ведення господарської діяльності значний портфель комунальних ресурсів, економічні результати від адміністрування яким повинні спрямовуватися на задоволення потреб жителів територіальної громади.
Відповідно до частин 1 та 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» інформація про фінансові ресурси (структуру та обсяг бюджетних коштів, порядок та механізм їх витрачання, структуру, принципи формування та розмір оплати праці, винагороди, додаткового блага керівника, заступника керівника комунального підприємства) підлягає оприлюдненню. Однак, така інформація у терміни визначені законодавством не оприлюднюється другий рік поспіль. Депутатські звернення щодо надання інформації про стан адміністрування наданих в користування підприємством земельних ділянок залишаються без розгляду, в інших випадках по них надається не повна інформація.
Враховуючи ту обставину, що інформація про: ефективність фінансово-господарської діяльності комунального підприємства; законне (цільове) та ефективне використання наданих йому активів та стан їх збереження; правильність ведення бухгалтерського обліку та достовірність фінансової звітності становить суспільний інтерес виникає необхідність у проведенні державного фінансового аудиту Комунального підприємства «Фермерське господарство «Тарком» Дрогобицької міської ради за період з 23 вересня 2021 року по 28 лютого 2023 року.
Відповідно до статті 1 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» здійснення державного фінансового контролю забезпечує центральний орган виконавчої влади, уповноважений Кабінетом Міністрів України на реалізацію державної політики у сфері державного фінансового контролю.
Частиною 2 статті 2 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» зазначено, що державний фінансовий контроль, поряд з іншим забезпечується органом державного фінансового контролю через проведення державного фінансового аудиту.

Категорія

ЕКОНОМІКА ТА ФІНАНСИ

Станом на 15 березня петицію підписали 19 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Балог Олег Богданович

Дата створення:

28 лютого 2023 р.