Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

За впорядкування рекламних вивісок в м. Дрогобичі

Дрогобич є одним із тих міст України, які можуть похвалитись багатою архітектурною спадщиною. Однак, внаслідок, бездумного господарювання деяких мешканців, нерозуміння більшості підприємців важливості збереження автентичного вигляду приміщень, де знаходяться їхні об’єкти для ведення бізнесу, та відсутності контролю зі сторони влади багато з того, що успадкувалось нами від минулих поколінь знаходиться у вкрай занедбаному стані або й взагалі є під загрозою знищення.
Одним із елементів, які найбільше спотворюють вигляд нашого міста є рекламні вивіски. Непрофесійно виконані, вони просто засмічують фасади міських будинків (особливо в центральній частині), дисонують з давньою архітектурою та спотворюють наші пам’ятки.
Чомусь часто підприємці думають, що чим більша та яскравіша вивіска, тим вона ефективніша. Насправді ж, такі вивіски засвідчують про несмак та байдужість до давньої архітектури такого підприємця або просто відсутність уявлення як би мала виглядати вивіска на пам'ятці. І навпаки ті підприємці, які пристосовують вивіски до архітектури будинку і не намагаються її зробити якнайпомітнішою за рахунок площі викликають повагу у небайдужих дрогобичан.
Уже давно Львів та ряд інших міст, багатих архітектурною спадщиною прийняли відповідні регуляторні акти чи положення, які регламентують зовнішній вигляд вивісок у місті, чим суттєво покращили вигляд фасадів будинків у центральних частинах міста.

Ми, громада міста Дрогобича, керуючись законами України „Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про рекламу”, створюючи цю петицію, вимагаємо від міської ради прийняти відповідний нормативний акт, який би регулював правила розміщення вивісок в місті Дрогобичі, що дозволить значно покращити імідж та привабливість міста як для його мешканців так і для туристів і допоможе зберегти нашу архітектурну спадщину.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 21 липня петицію підписали 101 особа з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кушнір Андрій Ігорович

Початок збору підписів:

10 березня 2017 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

20 червня 2017 р.