Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Про відновлення скверу на перехресті вулиць Лесі Українки та В’ячеслава Чорновола у Дрогобичі

Про відновлення скверу на перехресті вулиць Лесі Українки та В’ячеслава Чорновола у Дрогобичі
***
Ця петиція стосується скверу, який знаходиться на перехресті вулиць Лесі Українки та В’ячеслава Чорновола.
Вимагаємо у міської ради Дрогобича забезпечити відновлення цього скверу.
Найперше, у жодному разі не передавати в оренду земельну ділянку, на якій знаходиться цей сквер для забудови або продавати чи якимось іншим чином її відчужувати.
Розробити техдокументацію під земельну ділянку з вказанням відповідного цільового призначення.
Провести конкурс на кращі проектні пропозиції щодо облаштування цього скверу.
Взяти участь у конкурсах співфінансування з метою відновлення цього скверу та залучити до цього процесу представників громади.
Передбачити у наступному чи у 2020 році кошти на реконструкцію цього скверу з подальшим його відновленням, облаштуванням лавок, освітлення, відновлення зелених насаджень тощо.
Ця петиція вмотивована необхідністю збереження та відновлення міських парків та скверів.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 16 липня петицію підписали 84 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дьорка Олег Іванович

Початок збору підписів:

21 листопада 2018 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

23 січня 2019 р.