Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Про порядок справляння плати за проїзд у громадському транспорті

Враховуючи неналежний стан якості послуг перевезень громадським транспортом у м. Дрогобич пропоную встановити чіткий контроль за пасажирообігом шляхом впровадження способу оплати за проїзд, за якого водії буде відсутні прямі грошові відносини пасажирів з водіями маршрутних автобусів. Це дозволить виключити факт несанкціонованого привласнення виручки як водіями, так і автоперевізниками, покращити якість послуг (за словами автоперевізників вони ледь не животіють з такими цінами на проїзд), обгрунтовано піднімати плату за проїзд. Для пасажирів пільгових категорій буде передбачено пільговий квиток, що також внесе розуміння про обсяг пільгових пасажироперевезень в місті.
Найкращий метод можна запозичити в наших зокрема польських колег, де в маршрутках, кіосках, зупинках в спецавтоматах можна придбати такий квиток, а потім безпосередньо в маршрутці його закасувати (цифрові, а не механічні компостери). Контроль проводиться шляхом роботи таємного контролера. Цей спосіб не ноу-хау і його достатньо запозичити і впровадити. Можна також встановити касові апарати та камери в маршрутках, однак цей спосіб менш надійний. Потрібно виключити будь-який грошовий контакт водія з пасажиром.
Така пропозиція однозначно зустріне опір насамперед перевізників, котрі скажуть, що це дорого, невигідно в умовах такого малого міста і т.д., але ці зміни просто необхідні для того щоб підвищити якість надання послуг.
Шлях вирішення даного питання, включно з розроблення плану пропонується винести на відкрите громадське обговорення.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 21 липня петицію підписали 77 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Пріндин Лев Ігорович

Початок збору підписів:

10 грудня 2018 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

6 лютого 2019 р.