Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

“Ні” - руйнуванню вулиці Тараса Шевченка у Дрогобичі. Про відміну рішення виконавчого комітету ДМР.

“Ні” - руйнуванню вулиці Тараса Шевченка у Дрогобичі. Про відміну рішення виконавчого комітету ДМР.
***
Рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради №41 від 21.02.2019 року, було надано дозвіл Микитин І.В. на влаштування окремого входу з вулиці Шевченка до належного їй приміщення, яке знаходиться у будинку за адресою: вулиця Тараса Шевченка,11.
Дане рішення було прийнято передчасно, без врахування прав та інтересів інших мешканців міста, без врахування історичної, туристичної та культурних особливостей даної вулиці, технічної можливості для влаштування даного входу та використання тротуару.
.
п. 15 ст.26 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” надає право місцевим радам скасовувати акти виконавчих органів місцевих рад.
Враховуючи, що вказане рішення виконкому призводить до порушення будівельних норм (ширина пішохідної зони середнього міста загальноміського значення - 2,25м), істотну зміну зовнішнього вигляду вулиці Шевченка та має великий негативний резонанс у громаді міста, просимо скасувати Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради №41 від 21.02.2019, прийнявши відповідне рішення сесією депутатів Дрогобицької місько ради.
Також просимо вчинити дії щодо демонтажу сходів, встановлених біля будинку за адресою Шевченка,11.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Олеже Івановичу. На останньому пленарному засіданні сесії міської ради було підтримано вашу ініціативу щодо недопущення руйнування вулиці Тараса Шевченка у м. Дрогобич та відміну рішення виконавчого комітету. Дякуємо Вам за ініціативність.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 100 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дьорка Олег Іванович

Початок збору підписів:

21 травня 2019 р.

Відповідь дана:

13 червня 2019 р.