Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Заборонити косіння трави електро- та бензиновими косарками в житлових районах Дрогобича

— Газонокосарки завдають значну шкоду міському довкіллю. Відбувається знищення різнотрав’я, флори та фауни чимраз то менших за площею зелених зон у місті.
— Газонокосарки працюють по 6-8 годин на добу, створюючи звукову атмосферу, яку можна порівняти з величезним заводом, який працює від ранку до вечора у вас під вікнами;
— Безпепервний шум газонокосарок є причиною погіршення слуху;
— Шум є причиною передчасного старіння. Такі захворювання, як гастрит, виразка шлунка та кишківника, найчастіше зустрічаються серед людей, які живуть і працюють у шумній обстановці.
— Шум пригнічує нервову систему, особливо якщо він неперервний (6-8 годин на добу). Під впливом шуму відбувається постійне зменшення частоти й глибини дихання. Шум є однією з причин артимії серця та гіпертонії.
— Під впливом шуму змінюються процеси обміну вуглеводів, жирів білків і солей в організмі, причиною чого стає зміна біохімії крові (зниження рівню цукру).

Крім цього, слід зазначити, що саме по собі косіння трави „до виснаження” слугує в основному для імітації діяльності комунальних служб.
Комунальники не здійснюють жодного посіву трави, а лише нищать існуючу.

— Трава відіграє важливу роль у міському просторі. Як і всі зелені насадження, трава є додатковим джерелом кисню завдяки процесу фотосинтезу. Крім того, вона вбирає пилюку, утримує вологу в грунті і покращує зовнішній вигляд наших дворів та вулиць.
— У більшості країн ЄС, під впливом заяв мешканців міст, на сьогодні відмовляються від регулярного косіння газонів та дозволяють траві відновитися, особливо після засушливого зимового сезону 2019-2020.

Просимо підтримати нашу петицію і негайно зупинити цю варварську практику.

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Станом на 14 квітня петицію підписали 8 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дзондза Остап Петрович

Дата створення:

26 липня 2020 р.