Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Припинити знищення різнотрав’я газонів комунальними службами міста

Протягом останніх 2 років, комунальники Дрогобича займаються систематичним знищенням зелених зон у місті. До варварського „кронування” (по суті, калічення) дерев додалася практика нищення й без того нечисленних зелених покривів у населених районах міста.

Покос трави ведеться найдешевшими китайськими „газонокосарками”, які є насправді не газонокосарками, а пристроями для фінального обстригування країв газонів. Таке безперервне „косіння” займає орієнтовно в 5 разів довше часу ніж повинно, створює жахливе шумове забруднення, яке негативно впливає на нервову систему сотень людей, які мешкають поруч.

Існуючі в наших містах газони не є штучними газонами в строгому (англо-американському) розумінні терміну, тобто складаються не з одного різновиду трави, а з різнотрав’я, яке слід стригти максимум 1 раз на рік і максимум 30-50% від загальної площі — а не 20 разів за сезон від травня до вересня. Існуюча практика варварського та безперервного косіння різнотрав’я в результаті призводить до повного знищення всієї рослинності (див. фото нижче).

Крім того, варто теж зазначити, що систематичне косіння трави — яке починається навесні і триває КОЖЕН ДЕНЬ, З РАНКУ ДО ВЕЧОРА, з травня аж по вересень — створює проблеми для людей із респіраторними захворюваннями та алерґією на свіжоскошену траву.

Досвід останніх років наочно показує, що практика безперервного косіння трави в житлових районах має масу негативних наслідків і жодного позитивного. Варто визнати, що цей есперимент мав і має дуже погані наслідки; цю практику треба припинити і більше не повторювати.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 22 квітня петицію підписали 18 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дзондза Остап Петрович

Дата створення:

17 травня 2021 р.