Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Капітальний ремонт спортивного майданчика з облаштуванням штучного покриття футбольного поля.

Город Энергодар один из молодых городов Украины, в котором проживает большое количество молодежи. Одним из самых любимых и посещаемых видов спорта является футбол. В 2016 году команда 5 школы «ТЕМП», тренер Денис Шопов, стала чемпионом футбольного турнира «UNICEF FOOTBALL CUP» , опередив все команды областных центров Украины, в которых развитие футбола стоит на профессиональном уровне. Так же наши ребята занимают первые и призовые места в других турнирах и чемпионатах.
В городе отсутствует площадка с профессиональным искусственным покрытием.
Ходатайствую перед депутатами Энергодарского городского совета и городским головой Музыкой П.А. , провести внеочередную сессию по вопросам выделения 120 000 грн(сто двадцать тысячь) с городского бюджета на финансирование разработки проекта «Енергодарський
навчально-виховний комплекс №5 за адресою: Запорізька область, місто Енергодар,
вул. Воїнів-Інтернаціоналістів 32 – капітальний ремонт спортивного майданчика з
облаштуванням штучного покриття футбольного поля».
В Фонде развития Запорожской области запланировано финансирование капитального строительства стадиона.
Давайте вместе поможем детям развить профессиональные навыки для
счастливого будущего.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

У відповідь на електронну петицію про виділення коштів на фінансування розробки проекту «Енергодарський навчально-виховний комплекс №5 за адресою: Запорізька область, місто Енергодар, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, 32 - капітальний ремонт спортивного майданчика з облаштуванням штучного покриття футбольного поля», відкриту та розміщену на сайті Єдиної системи місцевих петицій, підтриману мешканцями міста у кількості 152 осіб (станом на 04.10.2017), виконавчий комітет Енергодарської міської ради повідомляє наступне.
З огляду на те, що петиція набрала необхідну кількість голосів у встановлений строк, вона була прийнята до роботи та мала бути розглянута на засіданні Енергодарської міської ради впродовж 10 робочих днів. На жаль, засідання Енергодарської міської ради, призначене на 11.10.2017, не відбулось через відсутність кворуму.
Інформація про дату та час проведення наступного пленарного засідання міської ради, на якому розглядатиметься порушене в петиції питання, буде розміщена на офіційному сайті Енергодарської міської ради (http://www.en.gov.ua) після видання відповідного розпорядження.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 192 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Френзель Євген Олександрович

Початок збору підписів:

3 жовтня 2017 р.

Відповідь дана:

13 жовтня 2017 р.