Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Петицiя от батькив ДМШ

Шановний Павло Олексійович,
депутати Енергодарської міської ради
та члени виконавчого комітету

Я, Сімакова Ольга Миколаївна, голова батьківського комітету Дитячої музичної школи Енергодарської міської ради Запорізької області, звертаюсь до Вас від імені батьків і учнів ДМШ з проханням про допомогу у вирішенні ситуації, що склалася з питання початку виконання робіт з реконструкції системи опалення в дитячій музичній школі. У 2015 році був складений і затверджений проект реконструкції системи опалення, який за цей час неодноразово пройшов експертизу.
У вересні 2017 року за рахунок коштів субвенції, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2012 року № 91 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» (зі змінами) отримані грошові кошти в сумі 1473963,00 грн.
Станом на 01.11.2017 року роботи не розпочаті, договори на їх виконання не укладені, в приміщеннях музичної школи холодно, незважаючи на відносно теплі погодні умови. У ситуації, що склалася, найгірше почувають себе наші діти - вони мерзнуть, стали частіше хворіти. В очікуванні майбутнього ремонту у них були скасовані канікули.
А тим часом, до кінця року залишилось всього два місяці, і якщо зараз не розпочати роботи, вони не будуть виконані до кінця 2017 року, що призведе к поверненню коштів субвенції до державного бюджету.
Павло Олексійович, ми як батьки, сподіваємося на Ваш вплив і сприяння у вирішенні нашого питання. Ми впевнені, що з Вашою допомогою наші діти зустрінуть Новий 2018 рік у теплих учбових класах улюбленої музичної школи.
З повагою, Сімакова О.М. і батьки учнів ДМШ.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Ольго Миколаївно!


За результатами розгляду Вашої петиції щодо проведення ремонту системи опалення у дитячій музичній школі повідомляємо, що діючим законодавством укладення договорів із суб’єктами господарювання покладено на керівників органів місцевого самоврядування, які мають статус юридичної особи, в даному випадку це відділ культури Енергодарської міської ради.
З метою недопущення невикористання коштів субвенції та повернення вказаних сум до державного бюджету дорученням міського голови №01-01-03/13 від 02.11.2017 керівників всіх структурних підрозділів зобов’язано вжити невідкладних заходів щодо освоєння грошових коштів та попереджено про персональну відповідальність за неосвоєння та невикористання до кінця бюджетного року грошових коштів субвенції.
Вжиття будь-яких інших заходів щодо проведення ремонту у приміщенні музичної школи на теперішні час не виявляється за можливе.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 172 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Симакова Ольга Николаевна

Початок збору підписів:

3 листопада 2017 р.

Відповідь дана:

17 листопада 2017 р.