Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!

Видеонаблюдение в школах

Для обеспечения безопасности детей предлагаю рассмотреть вопросы финансирования обеспечения видеонаблюдения в школах в общественных местах (на входе, в коридорах и т.п.)

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Тігране Ашотовичу!

За результатами розгляду електронної петиції щодо фінансування забезпечення шкіл міста системами відеонагляду, зареєстрованої як колективне звернення з огляду на ненабрання необхідної кількості голосів у встановлений строк (вх.№0418/01-05-17-Ко/СП від 19.04.2018), виконавчий комітет Енергодарської міської ради повідомляє наступне.
З метою визначення попереднього розрахунку орієнтовної вартості встановлення відеонагляду для 19 закладів освіти міста (8 шкіл та 11 дитсадків) управлінням освіти Енергодарської міської ради використано розрахунок ФОП Рябцева В.М. на встановлення системи відеонагляду для одного закладу в стандартній комплектації (вхід, вихід, коридор) на суму 13 537,00 грн. (копія розрахунку додається). Орієнтовна вартість встановлення 19 таких систем відповідно складає 257 203,00 грн. Треба зауважити, що комплектація системи відеонагляду та її розрахунок для різних закладів може відрізнятися в залежності від запиту, площі, особливостей будівлі тощо. З метою більш детального вивчення цього питання управлінню освіти необхідно провести роботу щодо вивчення доцільності, вартості встановлення та пріоритетності завдань по кожному закладу окремо.
Про результати вирішення питання щодо виділення фінансування на встановлення систем відеонагаляду в закладах освіти міста Вам буде повідомлено додатково.

Додаток: на 1 арк. в 1 прим.
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Станом на 3 червня петицію підписали 39 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Аракєлян Тігран Ашотович

Дата створення:

19 січня 2018 р.