Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Розпуск всього складу виконкому міста Енергодар !

Вкрай важливим є підтримання конкурентності (дискусійності, взаємоконтролю, альтернативних поглядів) у діяльності системи місцевої ради. Слід розуміти, що виконавчий комітет є колегіальним органом, головним призначенням якого є прийняття владних рішень «замість» підлеглих міського голови. На засіданні виконкому в міського голови лише один голос.

Через нерозуміння цих механізмів часто виконком перетворюється в один з відділів міського голови.

Це трапляється, як правило, через включення до його складу службовців ради (підлеглих міського голови) – керівників виконавчих органів, директорів шкіл, завідувачів садочків, керівників закладів охорони здоров’я. Інколи можна зустріти виконкоми, які повністю сформовані зі службовців ради. Зрозуміло, що робота такого виконкому є прогнозованою, а його рішення перетворюються на легалізацію задумів міського голови. У такий ситуації засідання виконкому є бездискусійними, проходять швидко, а подекуди формально. Така ситуація є вкрай небезпечною для системи стримування і противаг, яку повинні виконувати три гілки місцевого самоврядування.

Саме через таку ситуацію в місті сталась ситуація, коли виконком прийняв вкрай тяжке рішення про підвищення тарифів без громадських слухань та відкритості складових нових тарифів на гаряче водопостачання та опалення. Маємо ситуацію коли саме середньозважений тариф на постачання тепла від обох електричних станцій меньше ніж тариф від посередника КП "ТВК" більш ніж в 2 рази , який фактично обслуговує магістралі до будинку.
Виконком провів засідання за 3 хвилини , жоден з членів виконавчого комітету не мав питань. 14 часів знадобилось містянам , щоб зібрати депутатів та відмінити рішення виконкому . А виконком не можливо було зібрати для відміни свого ж рішення , бо телефони членів виконкому були відключені як по команді , що наштовхує на різні думки.
Місту не потрібен такий виконком , місту потрібен виконком який зважено буде приймати рішення ,тим паче такі як підвищення тарифів.
Тому прошу підтримати петицію та винести на розгляд міської ради питання про розпуск виконкому міста Енергодар.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний пане Олексію!


На Вашу електронну петицію про розпуск всього складу виконкому міста Енергодара, відкриту та розміщену на сайті Єдиної системи місцевих петицій 07.05.2019, підтриману мешканцями міста у кількості 228 осіб (станом на 08.05.2019), виконавчий комітет Енергодарської міської ради додатково повідомляє, що проект рішення з порушеного Вами питання 08.08.2019 був винесений на розгляд засідання позачергової тридцять другої сесії Енергодарської міської ради відповідно до розпорядження міського голови від 06.08.2019 №249-р «Про продовження тридцять другої сесії міської ради».
За результатами голосування вищезазначений проект рішення не був прийнятий, оскільки за нього проголосували тільки 9 депутатів Енергодарської міської ради. Тобто, за результатами голосування Вашу петицію не підтримано.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 257 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

МЕЛЬНІЧУК ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Початок збору підписів:

7 травня 2019 р.

Відповідь дана:

21 травня 2019 р.