Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Скасування рішення Енергодарської міської ради від 24.05.2017 № 65

24 травня 2017 року Енергодарською міською радою рішенням №65 було надано згоду на прийняття до комунальної власності ДЗ "СМСЧ №1" МОЗ України - єдиної у місті багатопрофільної лікарні. Рішення було прийнято із порушенням принципів гласності та публічності, о 8 вечора.
Депутати та мер не провели обіцяних громадських слухань з даного питання та ініціювали передачу до комунальної власності великого державного закладу без надання відповідей на безліч питань, що хвилюють енергодарців:
1) Як багато грошей потрібно буде щорічно виділяти з місцевого бюджету на безперебійне утримання та функціонування лікарні? І чи доцільно витрачати на це кошти енергодарських платників податків?
2) Чи будуть збережені соціальні гарантії для медиків, чи будуть надаватися будь-які гарантії щодо відсутності скорочення штату?
3) Яким чином буде проводитися реорганізація та функціонування закладу в умовах медичної реформи?
4) Чи буде збережено спеціалізований статус закладу?
5) Чи не погіршаться для енергодарців умови лікування в закладі? Чи буде збережене надання в умовах уже комунальної лікарні надання вторинної медичної допомоги?
Жодних офіційних відповідей на ці питання немає - лише обіцянки, не підкріплені будь-якими документами.
У зв'язку з тим, що не була врахована думка територіальної громади міста Енергодара, від імені якої діють депутати, просимо скасувати рішення Енергодарської міської ради від 24.05.2017 № 65 «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності цілісного майнового комплексу Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 1» Міністерства охорони здоров’я України», провести громадські слухання з мешканцями міста, представниками ДЗ "СМСЧ №1" МОЗ України, керівництвом та профспілками ЗАЕС та ТЕС та представниками Енергодарської міської ради, і лише після цього, з урахуванням наданих пропозицій та зауважень, приймати чи не приймати рішення про надання згоди на передачу ДЗ "СМСЧ №1" МОЗ України до коумнальної власності.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Енергодарською міською радою розглянута електронна петиція щодо скасування рішення Енергодарської міської ради від 24.05.2017 №65 «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності цілісного майнового комплексу ДЗ «СМСЧ №1» Міністерства охорони здоров`я» на позачерговій сесії Енергодарської міської ради 09.08.2017. Шляхом голосування депутати петицію про скасування рішення міської ради не підтримали.
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Петицію підписали 156 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Редька Володимир Володимирович

Початок збору підписів:

3 липня 2017 р.

Відповідь дана:

11 серпня 2017 р.