Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

коти - частина екосистеми міста

Щоб вуличні коти в холодну пору грілись в підвалах , були в безпеці, а також могли спокійно пережити холоди. Слід дозволити котам вільно пересуватися та жити в підвалах , оскільки вони ще й виконують вкрай важливу функцію природної дератизації - знищення гризунів, що є рознощиками багатьох інфекцій. Визнання котів частиною екосистеми потрібно, перш за все людям. Коти в місті жили та будуть жити, питання тільки в нашому до них відношення. Пропонуємо оголосити їх частиною екосистеми міста Енергодара і , як наслідок, надавати відповідний захист.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна пані Любове!

У відповідь на Вашу електронну петицію «Коти – частина екосистеми міста», відкриту та розміщену на сайті Єдиної системи місцевих петицій 21.09.2020, підтриману мешканцями міста у кількості 153 особи (станом на 23.11.2020), виконавчий комітет Енергодарської міської ради додатково повідомляє наступне.
Відповідно до вимог ст.231 Закону України «Про звернення громадян» питання електронної петиції було винесено на розгляд сесії Енергодарської міської ради.
За результатами розгляду Вашу електронну петицію «Коти – частина екосистеми міста» було відхилено, оскільки підвальні приміщення є спільним майном співвласників багатоквартирного будинку, а відповідно до ст.10 Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» прийняття рішень щодо розпорядження спільним майном багатоквартирного будинку належить до повноважень зборів співвласників. Отже, питання про надання котам доступу до підвальних приміщень багатоквартирних житлових будинків міста Енергодара, визначивши їх частиною екосистеми міста, не відноситься до компетенції Енергодарської міської ради.
Водночас слід зазначити, що питання поводження з безпритульними тваринами у м.Енергодарі є актуальним. Отже, пропонуємо питання забезпечення місця перебування для безпритульних котів вирішити у інший спосіб. Наприклад, шляхом встановлення вуличних домівок для котів або інше. Та, як варіант, взяти участь з подібним проєктом у «Громадському бюджеті міста».
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Петицію підписали 155 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Маловічко Любов Петрівна

Початок збору підписів:

21 вересня 2020 р.

Відповідь дана:

4 грудня 2020 р.