Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Демонтаж всієї незаконної реклами в місті

В зв'язку з тим що наше місто все сильніше перетворюється в "Шанхай-сіті" за кількістю зовнішньої реклами на вулиці, а на сайті мерії офіційними дозволами володіють лише 68 підприємств. Вимагаємо в мерії в 10 денний термін від отримання даної петиції :
1. Провести демонтаж всієї незаконної зовнішньої реклами в місті(Враховуючи що всі нормативні акти України і міста зазначають що це мусять робити як підприємці так і комунальні служби відразу як бачать незаконну рекламу, цього часу досить)
2. Провести службову перевірку щодо співробітників мерії які відповідають за зовнішню рекламу в місті. (Враховуючи кількість реклами на лице або службова недбалість всього відділу(звільнення всіх) або корупційна складова злочину(арешт відповідальних осіб), але це має вирішити як раз саме ця перевірка)
3 Результати перевірки оприлюднити разом з офіційною відповіддю на петицію(Враховуючи як мерія останнім часом працює це обов'язкова вимога)
4 У відповіді вказати всіх підприємців міста які вирішили діяти незаконно та які санкції їм за це були(мешканці міста мають знати всіх героїв)

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Направляємо Вам відповідь на електронну петицію від 03.04.2017 р.
Додаток: сканована копія відповіді
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 21 особа з 20 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Іщенко Антон Анатолійович

Початок збору підписів:

13 березня 2017 р.

Відповідь дана:

7 квітня 2017 р.