Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 373 громади!

Щодо створення госпітального центру у м. Фастові

Прем'єр-міністру України
Гройсману В.Б.

В. о. міністра охорони здоров'я України
Супрун У.

Голові Київської обласної державної адміністрації
Горгану О. Л.

Ми, Фастівська міська рада, Фастівська районна рада, Фастівська райдержадміністрація, мешканці міста Фастова та Фастівського району, глибоко занепокоєні оприлюдненою інформацією про проект створення в Київській області 4 госпітальних округів з центрами в місті Біла Церква, Боярка, Вишгород і Бровари.

Вважаємо, що даний проект розроблений без урахування постанови КМУ № 932 від 30 листопада 2016 року «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів», зокрема, не враховані пункти 14 та 15 про визначення центром госпітального округу міста з населенням понад 40 тис. осіб (місто Боярка - 35 тисяч осіб) та радіусу зони обслуговування 60 кілометрів за умови наявності доріг з твердим покриттям (відстань місто Боярка – село Яхни Фастівського району - 79 км).
Реалізація проекту створення госпітальних округів в такій редакції може суттєво погіршити надання медичних послуг населенню міста Фастова та Фастівського району.

Враховуючи те, що місто Фастів є центром округу екстреної медицини, а також єдиним містом в південно-західній частині Київської області, яке відповідає критеріям кількості населення понад 40 тисяч мешканців, на підставі положень Постанови № 932 від 30 листопада 2016 року «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів» наполягаємо на створенні госпітального округу з центром у місті Фастові.

Всі жителі міста та району мають змогу підписати це звернення у каб.102 або у адміністратора в холі в приміщенні міськвиконкому.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Направляємо Вам відповідь на електронну петицію від 07.02.2017 р.
Додаток: сканована копія відповіді
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Петицію підписали 26 осіб з 20 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Макарський Едуард Володимирович

Початок збору підписів:

23 січня 2017 р.

Відповідь дана:

14 лютого 2017 р.