Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Відновити роботу світлофорів

Згідно ЗУ "Про дорожній рух" до компетенції міських рад та їх виконавчих органів належить організація дорожнього руху на території міста.
Для безпеки дорожнього руху пішоходів та водіїв у Фастові пропонуємо відновити регулювання світлофорами наступних перехресть:

1. Вул. Івана Ступака - Суворова - Строкова
2. Вул. Льва Толстого - Садова
3. Вул. Соборної - Брандта

Нагадаємо, ще 20 років тому там працювали світлофори й досьогодні залишились інженерні елементи від них: опори, дроти, ящики і світлофори(лише на вул.Соборній).

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Направляємо Вам відповідь на електронну петицію від 07.02.2017 р.
Додаток: сканована копія відповіді

Доповнена інформація 13.05.2017
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 23 особи з 20 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ГО "Розумне місто"

Початок збору підписів:

3 лютого 2017 р.

Відповідь дана:

14 лютого 2017 р.