Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 284 громади!

Впорядкувати розміщення дорожніх знаків

Згідно ЗУ "Про дорожній рух" до компетенції міських рад та їх виконавчих органів належить організація дорожнього руху на території міста.
Враховуючи наявність суттєвих незручностей, обмежень в пересуванні транспортом жителів міста та постійне нав'язливе патрулювання поліції в місцях вказаних в перших 2-х пунктах, пропонується:

• Відмінити дію знаку 3.21 "В'їзд заборонено" на Соборній площі, враховуючи його абсолютну недоцільність.

• Відмінити дію знаку 3.34 "Зупинку заборонено" на вулиці Соборній за напрямком від перехрестя з вулицею Семена Петлюри до перехрестя з вулицею Івана Мазепи, враховуючи відсутність альтернатив для паркування на цій ділянці вулиці та будь-яких перешкод чи незручностей для інших учасників дорожнього руху в результаті зупинки. Також звернути увагу на паркування транспорту на тротуарі саме на цьому відрізку вулиці.

• Відмінити дію знаку 3.1 "Рух заборонено" на вулиці Брандта від перехрестя з вулицею Соборна до перехрестя з вулицею Білоцерківська та у зворотньому напрямку. Крім того, усунути перешкоди в пересуванні вулицею Брандта у вигляді небезпечних дефектів покриття та залізобетонних блоків, у тому числі встановлених на проїжджій частині власниками приватних будівель, розташованих поруч.

• Відмінити дію знаку 3.1 "Рух заборонено" біля будівлі Фастівського відділу поліції (вул.Осипенко, 6) на ділянці, яка з'єднує вулицю Миру з вулицею Соборною та усунути перешкоди у вигляді бетонних конструкцій, які незаконно встановлені там на проїжджій частині. Мешканці міста мають повне право вільно використовувати цю вулицю за призначенням.

• Ввести в дію дорожній знак 3.34 "Зупинку заборонено" на вулиці Соборній на ділянці та за напрямком від перехрестя з вулицею Юрія Гагаріна до перехрестя з вулицею Льва Толстого. Необхідність такого обмеження пояснююється тим, що при зупинці та паркуванні транспортних засобів на вищевказаній ділянці та при наявності автомобілів, що здійснюють поворот на вулицю Івана Ступака, і відповідно надають перевагу зустрічному транспоту, повністю блокується рух в бік перехрестя з вулицею Льва Толстого.

• Організувати пішохідний перехід зі встановленням відповідних знаків 5.35.1 та 5.35.2 "Пішохідний перехід" та нанесенням розмітки 1.14.1 на перехресті вулиць Ярослава Мудрого та Миру. А також встановити дорожній знак 1.33 "Діти". Враховуючи кількість місцевого населення в цьому районі міста, яке проживає тут, користується перехрестям та наявність поруч ЗОШ №2.

• Відмінити дію дорожнього знаку 3.1 "Рух заборонено" з табличкою 7.12 "Під час ожеледиці" на вулиці Ярослава Мудрого та вулиці Незалежності. Натомість, зобов'язати комунальні служби належним чином чистити сніг та здійснювати заходи захисту від ожеледиці на вищевказаних вулицях, враховуючи кількість мешканців, які проживають на них та пішоходів, що користуються цими вулицями. Забезпечити оперативний під'їзд екстрених служб в разі виклику.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Направляємо Вам відповідь на електронну петицію від 07.02.2017 р.
Додаток: сканована копія відповіді
Доповнена інформація 13.05.2017, 24.05.2017
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 23 особи з 20 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ГО "Розумне місто"

Початок збору підписів:

3 лютого 2017 р.

Відповідь дана:

14 лютого 2017 р.