Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Збільшення розміру одноразової виплати мобілізованим у зв'язку з агресією Російської Федерації в Україні

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та нормативними актами, що регламентують надання адміністративної послуги "НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ АДРЕСНОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ГРОМАДЯНАМ ГЛОБИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ СКЛАДНИМИ ЖИТТЄВИМИ ОБСТАВИНАМИ":
1. Програма соціального захисту населення Глобинської міської ради на 2021-2025 роки, затверджена рішенням другої (позачергової) сесії Глобинської міської ради 8 скликання №14 від 28.12.2020 року;
2.Положення про комісію по розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам Глобинської територіальної громади, затверджене рішенням 8 сесії восьмого скликання (І пленарне засідання) №905 від
20.04.2021 року;
прошу міську раду переглянути розмір одноразової грошової допомоги мобілізованим особам, які призвані на військову службу до Збройних Сил України у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, які зареєстровані на території Глобинської міської територіальної громади з 5000,00 грн збільшити до 10000,00 грн, а військовим, що отримали поранення з 10000,00 грн збільшити до 20000,00 грн.

В зв'язку зі зростом цін в два, а то й більше разів, розмір виплат, що існують на сьогоднішній день по даній програмі, дуже малий.

Наші військові щодня ціною власного здоров'я і життя виборюють свободу кожного з нас! Прошу громаду та депутатів підтримати пропозицію і збільшити розмір одноразової допомоги, задля більшої ефективності та забезпечення наших захисників. Ми маємо разом йти до Перемоги і вона обов'язково настане! Слава Україні, Героям Слава!

Категорія

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ

Станом на 25 лютого петицію підписали 88 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Приходько Людмила Миколаївна

Дата створення:

3 березня 2023 р.