Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

ПРО ПЕРЕХІД ХРАМІВ УПЦ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ В ГЛОБИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ПІД ПІДПОРЯДКУВАННЯ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ

ШАНОВНІ ВІРЯНИ ГЛОБИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!
На нашу державу вже дев'ять років як напала московія (росія) - спочатку анексувавши Крим, а в подальшому ввівши свої війська на територію Луганської та Донецької областей.
З 24 лютого Україна зазнала вже повномаштабного вторгнення московії, і на даний час в країні окупантом знищуються цілі міста, гине цивільне населення, в тому числі і діти.
Всім Вам відомо, що в нашій державі та в нашій громаді наявна більшість церков (храмів), які підпорядковані саме МОСКОВСЬКОМУ ПАТРІАРХАТУ під назвою УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА (далі - УПЦ), в той час як патріарх московський схвалив напад московії на нашу країну, схвалив вбивства наших захисників, мирних громадян, а найстрашніше - дітей.
Відповідно віряни багатьох храмів УПЦ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ, в тому числі і в Полтавській області переходять у підпорядкування ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ (далі - ПЦУ) та молитимуться за наших воїнів та всю країну українською мовою.
Таким чином, звертаюся до вірян Глобинської громади з проханням підтримати дану петицію ПРО ПЕРЕХІД ХРАМІВ ГЛОБИНСЬКОЇ ГРОМАДИ, ЯКІ НА ДАНИЙ ЧАС ЗНАХОДЯТЬСЯ У ПІДПОРЯДКУВАННІ УПЦ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ, ПІД ПІДПОРЯДКУВАННЯ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ, з внесенням цього питання на розгляд сесії Глобинської міської ради.

Категорія

ІНШІ

Станом на 25 лютого петицію підписали 46 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

МОЛОДЧИН ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ

Дата створення:

29 квітня 2023 р.