Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Капітальний ремонт понтонного пішохідного містка, що з’єднує Авіамістечко з правобережною частиною м. Глобине

Понтонний пішохідний місток, що з’єднує Авіамістечко з правобережною частиною міста Глобине є своєрідно родзинкою (пам"яткою) нашого міста.
Збудований місток в 1972 році, а його останній капітальний ремонт проводився в 1991 році.
В подальшому, при виявленні в ньому дефектів, що несли загрозу здоров"ю та життю жителів міста при його експлуатації, поточний ремонт на містку проводився лише силами небайдужих жителів та місцевих підприємств.
Те, що місток потребує капітального ремонту - ні в кого не викликає сумнівів, про що зокрема засвідчують дописи жителів міста в соціальних мережах, які щоденно змушені ходити ним, наражаючи себе та своїх дітей на небезпуку отримання шкоди здоров"ю через його аварійний стан.
На необхідності його капітального ремонту в серпні 2015 року (напередодні чергових виборів) наголошував і міський голова Станіслав Джусь: «Взагалі, треба буде провести його капітальний ремонт, - говорить міський голова Станіслав Джусь, - а для надійності і тривалості його експлуатації, ще й вирішити питання з його фарбуванням. Сучасні технологічні властивості водостійких фарб надають такі можливості. Однак це вже плани найближчого майбутнього. А зараз необхідно вжити заходів, щоб підтримати його в придатному для експлуатації за призначенням стані», про що було зазначено в статті на сайті Глобинської міської ради під назвою "Понтонний місток - вчора, сьогодні, завтра"- http://globyne-rada.gov.ua/.../720-2015-08-19-11-15-43.html.
В той же час, в "планах найближчого майбутнього" капітальний ремонт містка так і не відбувся, але в 2020 році змінився склад депутатського корпусу, в силах якого вирішити це питання.
Тож пропоную жителям громади підтримати звернення (електронну петицію) до місцевих депутатів про "Капітальний ремонт понтонного пішохідного містка, що з’єднує Авіамістечко з правобережною частиною м. Глобине".

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 21 лютого петицію підписали 77 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

МОЛОДЧИН ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ

Дата створення:

30 квітня 2023 р.