Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександра АРТЮШЕНКА

Шановні жителі Глобинської громади!

Відповідно до функціональних обов’язків заступник міського голови Артюшенко О.І. забезпечує реалізацію державної політики у сфері автотранспорту та транспортного сполучення. Після приєднанням до Глобинської громади значної кількості територій та населених пунктів відбулося навантаження на транспортну та автодорожню інфраструктуру громади. Не було запущено жодного нового маршруту перевезення громадян. Ситуація з доїздом по автошляхах громади до об’єктів соціальної інфраструктури в критичному стані, що може негативно впливати на життя та здоров’я жителів громади, чого лише варті так звані «лежачі поліцейські» в районі 4 школи, які не відповідають нормам та стандартам, відповідно несуть небезпеку життю та здоров’ю учасників дорожнього руху.Але замість вирішення цих проблем заступник міського голови увесь цей час займався не своїми прямими обов’язками, а вирішував “так звані політичні питання” та піарив міського голову на виборах.
До цього часу не відбулося ніяких кроків по врегулюванню даних проблеми, що болюче відображається на якості та комфорті жителів новоприєднаних територій.
Нині триває досудове розслідування у кримінальному провадженні внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за N 42019171190000016 від 12 березня 2019 року, що стосуються проведення будівельних робіт на об'єктах "Капітальний ремонт приміщення Глобинської міської ради по вул. Центральна, 285 у м. Глобине" та "Капітальний ремонт приміщення Глобинської міської ради по вул. Центральна,285 у м. Глобине" (Коригування). За висновком будівельно-технічної експертизи від 20.09.2019 вартість невиконаних будівельних робіт, включених до акту N 1 від 25.10.2018 становить 490405,76 грн., внаслідок чого державі спричинено збитків на суму 490405,76 грн.
Штучно завищена вартість ремонту клубу І. Франка, унаслідок чого Глобинська міська рада безпідставно перерахувала приватному підприємству з бюджету понад 780 тис. грн.
Також виникає багато питань до роботи очисних споруд, які знищують річку Сухий Омельничок, та несуть небезпеку життю і здоров’ю жителям міста Глобине.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради АРТЮШЕНКО Олександр Іванович, за посадою, відповідає за комунальну сферу. Має у своєму підпорядкуванні Комунальне підприємство "Глобинське", статут якого не відповідає законодавству та має грубі юридичні неточності.
Беручи до уваги попередню петицію подану до Глобинської міської ради,з проханням звільнити Олександра Артюшенка, порушення вимог чинного законодавства при підготовці проектів рішення 19 сесії І скликання Глобинської міської ради №194 «Про утворення Комунального підприємства «Глобинське» Глобинської міської ради», №195 «Про Порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, що належать до комунальної власності Глобинської міської ради», невиконання своїх службових обов’язків, а також враховуючи вищезазначене, прошу підтримати жителів Глобинскьої громади своїми голосами петицію "Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександра АРТЮШЕНКА".

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Віталію Володимировичу!
Повідомляємо Вам, що відповідно до Положення про електронні петиції ініційовану Вами електронну петицію про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра АРТЮШЕНКА розглянуто 12 сесією Глобинської міської ради. На І пленарному засіданні 12 сесії міської ради, яке відбулося 02 липня 2021 року, прийнято рішення «Про розгляд електронної петиції щодо звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Артюшенка О.І.».
Беручи до уваги, що прийняте рішення №2406 від 02.07.2021 «Про розгляд електронної петиції щодо звільнення заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів ради Артюшенка О.І» порушує норми Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Кодексу законів про працю України, Глобинським міським головою видано розпорядження від 06.07.2021 №284/02-05-АГП «Про зупинення рішення дванадцятої сесії Глобинської міської ради восьмого скликання №2406 від 02.07.2021 «Про розгляд електронної петиції щодо звільнення заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів ради Артюшенка О.І.»
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 101 особа з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Удод Віталій Володимирович

Початок збору підписів:

27 травня 2021 р.

Відповідь дана:

6 липня 2021 р.