Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Відновлення руху громадського транспорту в Глобинській ТГ в повному обсязі

Рух громадського транспорту на території Глобинської ТГ досі здійснюється за обмеженим, тимчасовим графіком.
В літній час обмеження пересування мешканців громади компенсувалось використанням індивідуального автотранспорту, велосипедів, самокатів і т.п.
В зимовий час це стане неможливим не лише для пенсіонерів, та мешканців поважного віку, а й для значної частини працездатної частини мешканців ТГ. Власники індивідуального автотранспорту також стають залежними від громадського транспорту під час несправності автомобіля, перебоїв з наявністю пального на АЗС, під час снігопадів коли комунальники не справляються з розчищенням вулиць та доріг... Активне щоденне використання індивідуального автотранспорту негативно впливає на екологію, призводить до виникнення автомобільних пробок, заторів та інших негативних явищ.
Зважаючи на вищенаведене, прошу Глобинську міську раду припинити обмежувати права глобинців гарантовані ст. 33 Конституції України (свобода пересування) та відновити в повному обсязі рух громадського транспорту на території Глобинської ТГ.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На електронну петицію про відновлення руху громадського транспорту в Глобинській ТГ інформуємо, що дана петиція розглянута на засіданні комісії Глобинської міської ради з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю та будівництва 2 листопада 2022 року. Комісією рекомендовано виконавчому комітету Глобинської міської ради прийняти рішення про відновлення пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування №4 Свинокомплекс-Володимирівська у повному обсязі та №2 Остапа Вишні-Аграрна – частково. По маршруту №5 розклад руху залишити без змін.
Враховуючи протокольне рішення комісії, виконавчий комітет Глобинської міської ради прийняв рішення №341 від 10.11.2022 р. «Про внесення змін у графіки руху міських автобусних маршрутів загального користування» (додається).
Додаток в електронному вигляді.Глобинський міський голова Станіслав ДЖУСЬ
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 100 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Торяник Ігор Валерійович

Початок збору підписів:

28 вересня 2022 р.

Відповідь дана:

14 листопада 2022 р.