Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Відновлення дорожньої розмітки на відремонтованих ділянках доріг

Вимагаю від Глобинської міської ради негайно припинити порушувати вимоги Законів України "Про автомобільні дороги", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух" і відновити в повному обсязі дорожню розмітку на всіх відремонтованих ділянках доріг на території Глобинської ТГ.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 25 лютого петицію підписали 54 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Торяник Ігор Валерійович

Дата створення:

5 жовтня 2022 р.