Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Глобинській громаді потрібні бювети - колонки з безкоштовною чистою водою.

Доступність води — це «знак якості» населеного пункту і будь-якої його локації.
Наразі понад 75 відсотків населення України споживає воду з поверхневих джерел водопостачання, а забезпечення населення України якісною питною водою щороку ускладнюється. За даними ВООЗ близько 80% захворювань людей пов’язані саме з якістю питної води (https://ukurier.gov.ua/uk/articles/zabrudnena-voda-zagroza-dlya-dovkillya-i-zdorovya-/).
Бювети актуальні при низькій якості води, у разі відсутності води у водопровідній системі при ремонті водогону, відключенні електроенергії і особливо нагальні під час воєнного стану. Вода видобувається зі свердловин, отже, доступна завжди. До того ж її можна отримати безплатно і в необмеженій кількості.
Обов'язкові умови - свердловина достатньої глибини для подачі якісної води, що не потребує додаткового очищення (вода з юрського горизонту зазвичай має ідеальний склад: не містить заліза, має оптимальну для людського організму кількість мінералів, а також є кристально прозорою).
Бажано - колонка з механічною подачею води для автономності.
Прошу Глобинську міську раду розглянути це питання, та виділити кошти на облаштування бюветів в кожному мікрорайоні міста, та в населених пунктах Глобинської громади.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 21 лютого петицію підписали 47 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Торяник Ігор Валерійович

Дата створення:

8 жовтня 2022 р.