Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Про перейменування вулиці Шатила міста Городня на вулицю імені Данила Намися

Шановні міський голова та депутати Городнянської міської ради!

Просимо Вас розглянути питання про перейменування вулиці Шатила міста Городня Чернігівського району Чернігівської області на вулицю імені Данила Намися.

Намись Данило Ігорович народився 04 серпня 2004 року в місті Городня Городнянського району Чернігівської області.

У 2021 році закінчив Комунальний заклад "Городнянський ліцей №1" Городнянської міської ради Чернігівської області, де здобув повну загальну середню освіту.

В період з 2021 по 2022 рік навчався в Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту за спеціальністю "Монтажник систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту та аспірації".

Любив спорт: захоплювався футболом та волейболом. Грав та захищав честь громади в основі міських футбольних команд ФК "Городня" та "ДЮСШ Городня",

У квітні 2023 року у віці 18 років підписав контракт та долучився до лав Збройних Сил України, а саме Механізованого батальйону 1-ї Окремої Танкової Сіверської Бригади, військова частина А1815 на посаду старшого навідника протитанкового взводу.

7 вересня 2023 року старший солдат Данило Намись (позивний - “Малий”) під час виконання бойового завдання на лінії фронту, в районі населеного пункту - селище міського типу Керамік Покровського району Донецької області взяв на себе удар ворога. Під час бою з російськими окупантами “Малий” прикрив своїх побратимів. Нажаль, отримавши поранення несумісні з життям - загинув.

Даня був людиною з великим відкритим серце, відважним захисником та патріотом своєї Держави України. Для багатьох, хто знав його особисто, це зразок незламності та міцності духу, щоб його рідні, близькі, друзі та знайомі жили в прекрасній, демократичній, вільній та мирній Україні. Для батьків він назавжди залишиться найкращим сином на землі, а для друзів - вірним товаришем.

Просимо Вас увічнити його пам'ять в історії Городнянщини та прийняти рішення про перейменування вулиці Шатила міста Городня Чернігівського району Чернігівської області на вулицю імені Данила Намися. Вулиці на якій народився, виріс і та прожив своє коротке життя, допоки не прийняв мужнє рішення стати на захист Батьківщини, за яку героїчно загинув.

Вічна пам'ять Героям, які віддали своє життя за Україну! Слава Україні!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідно до п. 17 Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Городнянській міській раді, що затверджений рішенням двадцять першої ( 39) сесії Городнянської міської ради сьомого скликання від 05.02.2020 року міський голова Андрій Богдан 07 березня 2024 року доручив секретарю міської ради Світлані Більській організувати процес громадського обговорення з приводу питання порушеного в петиції, з урахуванням норм Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та Порядком проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989.
На виконання вищевказаного доручення на сайті Городнянської міської ради розміщено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з приводу перейменування вулиці на території Городнянськоїї міської територіальної громади, термін якого визначено з 11.03.2024 року по 11.05.2024 року ( https://gormr.gov.ua/informatsijne-povidomlennya-pro-provedennya-gromadskogo-obgovorennya-z-pryvodu-perejmenuvannya-vulytsi-na-terytoriyi-gorodnyanskoyiyi-miskoyi-terytorialnoyi-gromady/)

Після закінчення процедури проведення громадського обговорення питання буде винесено на розгляд сесії Городнянської міської ради , на засідання якої Ви як автор (ініціатор) електронної петиції будете запрошені.


Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 203 особи з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

СТРАДОМСЬКИЙ МАКСИМ МИКОЛАЙОВИЧ

Початок збору підписів:

26 лютого 2024 р.

Відповідь дана:

22 березня 2024 р.