Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 230 громад!

Просимо селищного голову надати звіт, щодо його досягнень за 5 років

Шановний, селищний голове смт. Гостомель, Прилипко Юрій Ілліч.

Ми, ті що нижче підписалися просимо Вас надати детальний звіт досягнень Вашої команди за останні 5 років Вашої каденції на позиції селищного голови, зокрема, про: виконання передвиборної програми; ухвалені рішення та порядок їх виконання; досягнуті результати; та виконання бюджету.

Просимо врахувати, що у Вашому звіті про реалізовані Вами проекти для нашого селища і ОТГ має міститися детальна інформація, щодо кожного реалізованого чи запланованого проекту його кошторису (та грошей, які було витрачено чи залучено з бюджету селища), а також відомості і договори/контракти з виконавцями або/та іншими підрядними організаціями, що були залучені з боку Гостомельської селищної ради, Вами особисто як селищним головою та/або Вашими підлеглими (заступниками, керівниками департаментів, підрозділів, організацій, що підпорядковані Гостомельскій селищній раді тощо) для виконання необхідних робіт щодо реалізації зазначених Вами проектів.

Певні, що ми як виборці, місцеві мешканці та небайдужі громадяни маємо право, а Ви в свою чергу маєте обов'язок, як держслужбовець, що обіймає виборну посаду надати нам повний звіт своєї роботи та тих корисних і інших речей, що Ви зробили, ініціювали та запровадили у нашому містечку Гостомель та інших дружніх населенних пунктів, що входять до складу Гостомельської ОТГ (Гостомель, Горенка, Мощун, Озера) за останні 5 років.

Більше того наша вимога, що підкріплюється цією петицією відповідає всім законам та іншим підзаконним актам, що діють на території України, зокрема, але не виключаючи інші, Конституцію України, в статті 5, якої чітко зазначено, що носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування, а відповідно до частини 6 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» при здійсненні наданих повноважень сільський, селищний, міський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою.

Також наша вимога повністю відповідає Конвенції ООН “Про права людини”, Європейській Конвенції з прав людини, Конституції України, Закону України “Про місцеве самоврядування”, Закону України “Про доступ до публічної інформації”, Закону України “Про державну службу”, Закону України “Про статус сільських, селищних, міських голів”, Закону України “Про запобігання корупції”, Закону України “Про звернення громадян” іншим підзаконним та нормативно-правовим документам, що діють на території України.

Зазначеним просимо підготувати та оприлюднити письмовий звіт не пізніше 10 календарних днів з дня прийняття рішення про підтримку даної петиції, та у межах 10 календарних днів, проте не раніше, ніж, за 3 календарних дні з дня опублікування звіту, забезпечити відкриту зустріч селищного голови із представниками територіальної громади Гостомеля, задля можливості реалізації права останніх поставити запитання та отримати відповідь, що відповідає вимогам Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», “Про доступ до публічної інформації” та “Про звернення громадян”.

Зі свого боку обіцяємо сприяти всебічному, неупередженому, а також технічному забезпеченню та іншими необхідними засобами для об'єктивного висвітлення досягнень Вашої роботи і розпорядження коштами з бюджету смт. Гостомель. Також просимо Вас врахувати той резонанс та суспільну зацікавленність до Вашої роботи за останню каденцію на позиції селищного голови і значущість Вашої особистої (та з боку Вашої команди) адекватної та оперативної реакції на запит, який Ви бачите зараз після цієї публікації матеріалу нижче у мережі facebook (https://www.facebook.com/groups/708166705971036/?post_id=3220982558022759)

Дякуємо за увагу та співпрацю

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши Вашу петицію Гостомельська селищна рада повідомляє наступне.
Відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», електронна петиція – це лише особлива форма колективного звернення громадян до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування, яка подається та розглядається в порядку, передбаченому статтею 23-1 цього Закону.
Згідно ч. 7 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільський, селищний, міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами. На вимогу не менше половини депутатів відповідної ради сільський, селищний, міський голова зобов'язаний прозвітувати перед радою про роботу виконавчих органів ради у будь-який визначений ними термін.
Виходячи з вищенаведеного положення, слід констатувати, що Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» визначено порядок та строки звітування місцевого голови. Чинним законодавством України не передбачено ініціювання звітування через подання колективного звернення.
Додатково слід зазначити, що селищний голова під час виконання своїх повноважень передбачених ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» постійно звітує про свою поточну діяльність шляхом розміщення відомостей у засобах масової інформації, на веб-сайті селищної ради та через мережу Інтернет.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 156 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кудінов Антон Миколайович

Початок збору підписів:

9 вересня 2020 р.

Відповідь дана:

17 листопада 2020 р.