Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Тротуари для людей, а не машин!

Багато автовласників, не зважаючи на правила паркування , ставлять машини на тротуари. Тим самим унеможливлюють прохід пішоходів, які змушені виходити на проїжджу частину, ризикуючи бути збитими автомобілями.
Зокрема такі ситуації відбуваються біля Податкової академії, на вул. Українській,
7-є та на інших вулицях міста.
Пропоную встановити на тротуарах бетонні півкулі або декоративні паркани.
Просимо не лише взяти до уваги петицію, а і сприяти усуненню даної проблеми Ірпеня.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 24 листопада петицію підписали 243 особи з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Іванова Ірина Михайлівна

Дата створення:

3 лютого 2018 р.