Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 229 громад!

Тротуар на вул. Мечнікова

По вул Мечнікова від Університетської до Садової за останній рік значно пожвавився рух автотранспорту внаслідок забудови мікрорайону. Ходити пішоходам по проїздній частині дороги стало небезпечно, а тротуару для пішоходів немає. Необхідно його зробити і якомога швидше, поки немає жертв.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 15 травня петицію підписали 167 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Гребенюк Дмитро Сергійович

Дата створення:

7 липня 2018 р.