Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 227 громад!

Безпека на Університетській


По вулиці Університетська на відрізку між вулицею Пушкінська та виїздом на трассу нема жодного лежачого поліцейського та дуже погане освітлення дороги. Завдяки чому з'явилася велика кількість гонщиків які зовсім не звертают уваги на пішоходів. Що тягне за собою велику кількість аварій та смертей за останній час. Водії не гальмують перед пішохідним переходом, навіть якщо там вже йде людина.
Прошу прийняти до уваги той факт, що якщо найближчим часом це не зміниться- в бік таких водіїв та їх авто, з новобудов, будуть летіти цеглини.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 21 квітня петицію підписали 159 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Лисица Александр Владимирович

Дата створення:

25 травня 2019 р.