Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 216 громад!

Внесення лісу на перехресті вулиць Київської та Білокур до паркового фонду

Пропоную внести частину лісу, що знаходиться на перехресті вулиць Київська та Білокур до паркового фонду. Це дасть змогу застосувати всі норми та вимоги щодо прибирання, збереження, захисту цієї ділянки лісу, як до парку. На сьогодні цей ліс захаращений, у ньому збираються наркомани, відбуваються бійки та інші злочинні дії, а поліція посилається на те, що цей ліс не є зоною їхньої відповідальності, оскільки знаходиться за межами міста.

Поряд із цим лісом знаходяться наші будинки та мешкають діти. Тому важливо навести у ньому лад.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 29 жовтня петицію підписали 261 особа з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ганцева Оксана Олександрівна

Дата створення:

3 липня 2019 р.