Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 246 громад!

Відновлення дорожного покриття м. Ірпінь, вул. 10-а лінія

У 2016 - 2017 році по вул. 10-а Лінія було укладено нове асфальтне покриття. Але у зв’язку з початком будівництва нових житлових комплексів, які знаходяться на вул. Ломоносова, поблизу військової частини. Весь вантажний транспорт підвищеної вантажопідйомності, зокрема 20 т на одну машину, не враховуючи власну вагу авто, що перевищує допустимі норми, рухається по вул. 10-а лінія. Внаслідок чого дорожне покриття значно пошкоджене.
Вимагаємо заборонити рух вантажного транспорту в м. Ірпінь по вул. 10-а Лінія та встановити відповідні дорожні знаки. Так як на даній вулиці немає достатньої кількості тротуарів, і проживає велика кількість сімей в тому числі з дітьми, по проїзжій частині рухається велика кількість пішоходів. Рух вантажного транспорту загрожує не лише дорожньому покриттю, а й життю та здоров’ю людей.
Також вимагаємо відновити стан дорожнього покриття на вул. 10- Лінія.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 20 вересня петицію підписали 232 особи з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Здрак Олександр Якович

Дата створення:

9 липня 2019 р.