Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 230 громад!

Незадовільна якість води в м. Ірпінь

Вражає незадовільна якість води, що подається до житлових будинків на вул. Давидчука, 42, м. Ірпінь. Ця ситуція взагалі дуже поширена у місті, багато хто зіткнувся з такою самою проблемою. Періодично спостерігаємо жовто-коричневий колір води із значним осадом на протязі трьох років з моменту здачі ЖК забудовником. В оселях використовуються фільтри, які маємо міняти кожні два тижні, але навіть вони не рятують ситуацію, як видно з фото.
Пропонуємо прийняти належні заходи щодо очистки води Ірпіньводоканалом та відповідальними структурами.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 17 червня петицію підписали 197 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ФІЛІППОВА ЄВГЕНІЯ АНДРІЇВНА

Дата створення:

1 вересня 2019 р.