Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 284 громади!

Шкідливі викиди в Коцюбинському в часи пандемії: вимагаємо провести перевірку підприємств, які шкодять здоров'ю громади

У селищі Коцюбинське практично щодня з вечора і до самого ранку не можна відкрити вікна на провітрювання. Підприємства, які працюють в промзоні, здійснюють настільки токсичні шкідкливі викиди, що на всій території селища неможливо провітрювати оселі. А це робити вкрай необхідне в умовах карантину, коли свідомі громадяни сидять вдома і дотримуються вимог самоізоляції. Про те, що оселі треба провітрювати наголошують і лікарі.

Шкідливі викиди турбували громаду і раніше, до пандемії. Обрана у 2015 році громадою селищна голова Ольга Матюшина зверталася до Головного управління Держспожив стужби Київської області та інших установ. ГУ Держспожив служби в лютому надіслало відповідь про те, що звернення перенаправили 15 січня 2020 року до Коцюбинської селищної ради для комісійного розгляду цього питання із залученням представників Ірпінського міського відділу Головного управління Держспоживслужби в Київській області, ДУ "Київський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" та інших причетних служб, установ та відомств.

Станом на 1 квітня громада так і не знає про те, яких заходів вжили органи виконавчої влади місцевого самоврядування та представники Ірпінського міського відділу Головного управління Держспоживслужби в Київській області. Шкідливі викиди і далі продовжують забруднювати атмосферу і шкодити здоров'ю населення.

Вимагаємо невідкладно провести позапланову перевірку підприємств і це слід зробити оперативно з огляду на режим самоізоляції населення й потребу в постійному провітрюванні приміщень. Бездіяльність в цьому питанні ми визнаємо злочинною.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Електронну петицію щодо шкідливих викидів у Коцюбинському в часи пандемії: вимагаємо провести перевірку підприємств, які шкодять здоров'ю громади взято до відома (копія рішення Ірпінської міської ради додається).
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Петицію підписали 379 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Федорів Ірина Павлівна

Початок збору підписів:

1 квітня 2020 р.

Відповідь дана:

14 липня 2020 р.