Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 284 громади!

Заборонити фотопослуги та жебракування з тваринами та птахами в Ірпені.

Заборонити фотопослуги та жебракування з тваринами та птахами в Ірпені.
У зв’язку із жорстоким поводженням та популяризацією негуманного ставлення до тварин, вимагаємо заборонити фотопослуги та жебракування з тваринами на території Ірпінської міської ради.
Рішення може бути прийнято Ірпінською міською радою відповідно до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» ,Законами України «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природнього середовища», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хворіб» та іншими нормативно-правовими актами, що прийняті відповідно до нього. Зокрема, ст. 25 Закону України «Про захист тварин від жорсткого поводження», визначено правила поводження з тваринами, що використовуються у видовищних заходах, у спорті, при організації дозвілля (в т.ч. відео-та фотозйомок).
Підтримайте тварин та птахів в боротьбі проти порушення їх прав та висловіться за захист їх від насильства! Зупиніть жорстокість!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідно до рішення Ірпінської міської ради електронну петицію щодо заборони фотопослуг та жебракування з тваринами та птахами в Ірпені взято до відома.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 400 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Соболєва Оксана Володимирівна

Початок збору підписів:

21 квітня 2020 р.

Відповідь дана:

14 липня 2020 р.